Advanced
Search
Type:
  1. Anasayfa
  2. Ürüm Detay
img description
Neurosurgeon

Gıda Takviyesi

  • Yorumlar

Ürün Adı:

Kudret Narı&Propolis 
 

Ürün Markası:

Mindivan

Ürün Boyutu:

1 kapsül 500 mg, 1 şişe 60 kapsül 30 g

Özet Bilgi:

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ANDA YANINIZDA : GIDA TAKVİYESİ

Beslenme düzenimizin ve uyku düzenimizin bozuk olması gibi durumlarda günlük olarak düzenli bir şekilde almamız gereken ürünleri alamıyor olabiliriz. Bu nedenle insanların yaşamlarındaki dengesizliği çözüme kavuşturmak amacıyla üretilen takviye edici besin ürünleri her biri içeriğinde bitkisel ürünler ve onların ekstrelerinden üretilmiş olup genellikle belli problemler için özel olarak üretilmektedir. Bu amaçla üretilen Kudret Narı & Propolis ürünü tamamen bitkisel içeriklerden oluşmakta ve içeriğinde Kudret Narı & Propolis ve daha pek çok değeri bitki özü içermektedir. Kapsül formunda üretilen bu gıda takviyesini günlük olarak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Günde belli miktarda ve düzenli bir şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Gereğinden fazla ya da az kullanmamanız gerekmektedir. 

Günlük Tüketiminize Uygun

Bitter Melon & Propolis Kudret Narı ve Propolis İçeren Takviye Edici Gıda içeriğinde tamamen doğal, saf ve bitkisel ürünler ile oluşturulmuş olup sizler için son derece güvenilirdir.

İçeriğinde Kudret Narı, Sarı Kantaron, Meyan Kökü, Zencefil Tozu, Propolis.Bununla Bir şişe sizlere uzun süre yetecek miktarda ürün içermekte.

Kullanım Şekli:

11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül olmak üzere, sabah ve akşam yemeklerden önce veya sonra bir miktar su ile tüketilmesi önerilir.

Uyarı:

Arı Ürünlerine karşı alerjisi bulunanlar tarafından kullanılmaması önerilir Serin ve kuru yerde saklayınız, Son kullanma tarihinden önce tüketiniz.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

  • Share Profile:

Soru - Cevap


  • Share Profile:

Benzer Makaleler

  • Share Profile: