Advanced
Search
Type:
  1. Anasayfa
  2. Ürüm Detay
img description
Neurosurgeon

Gıda Takviyesi

  • Yorumlar

Ürün Adı:

Çarkıfelek Otu&Kantaron Ekstreli
 

Ürün Markası:

Mindivan

Ürün Boyutu:

1 kapsül 500 mg, 1 şişe 60 kapsül 30 g

Özet Bilgi:

DOĞADAN GELEN BİTKİSEL GIDA TAKVİYELERİ

Çarkıfelek otu tarihi çok eskilere dayanan ve arkeolojik kanıtlardan tarihte pek çok alanda kullanıldığı düşünülen bir bitkidir. Günümüzde son derece popüler olan ve bitkisel içerikli ürünlerin içerisinde tercih edilen bu özel bitki aslında dünyada bulunan en karmaşık yapılı bitkilerinde birisidir. Günlük alınan gıda takviyelerinin içeriğinde yer alan ve uyku konusun da ki şikayetleri olan insanlar tarafından tüketilen bu bitki özel içeriği ile artık Passiflora& St. John’sWort kapsül takviye edici gıda ürünü ile sizlerle buluşturuluyor. İçeriğinde birbirinden özel besin değerlerine sahip bitki özleri bulunduran bu takviye edici gıda ürünü pek çok kişinin favorisi ve günlük rutini olmuş durumda.

Çarkıfelek Otu ve Sarı Kantaronun Eşsiz Lezzeti

Passiflora& St. John’sWort gıda takviyesi içeriğinde bulunan birbirinden faydalı bitkisel içerikler ile tamamen kendine has bir lezzete sahiptir.

içeriğinde Çarkıfelek otu ekstresi, Sarı kantaron ekstresi, Çarkıfelek otu, Sarı Kantaron, Kediotu Ekstresi, Rumi Papatya, Melisa Yaprağı, ürünümüz piyasa da ki diğer gıda takviyelerine oranla tamamen doğal ve saf bir içeriğe sahiptir.

Bitkisel Gıda Takviyesi Tercih Edin

Besin takviyeleri alanında pek çok muadil ile karşılaşmamız mümkün. Fakat aralarından size en uygun olanın nasıl seçeceğinizi düşünüyorsanız ilk olarak ürünün içeriğine bakmalı ve kullanım amacının sizin isteğinize uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. En önemli faktör ise ürünün bitkisel içerikli olması ve katkı maddesi içermemesi olmalıdır. Bu nedenle üretilen ve tamamen bitkisel içeriklerden oluşturulmuş olan Passiflora& St. John’sWort Kapsül Takviye Edici Gıda hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

Kullanım Şekli:

11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül olmak üzere, sabah ve akşam yemeklerden önce veya sonra bir miktar su ile tüketilmesi önerilir.

Uyarı:

Antidepresan ilaçlar ile kullanılmamalıdır. Anti depresan ilaç kullanılması halinde bu ürün kullanımı için doktorunuza danışmalısınız.Serin ve kuru yerde saklayınız, Son kullanma tarihinden önce tüketiniz.

 

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

  • Share Profile:

Soru - Cevap


  • Share Profile:

Benzer Makaleler

  • Share Profile: