Advanced
Search
Type:
  1. Anasayfa
  2. Ürüm Detay
img description
Neurosurgeon

Gıda Takviyesi

  • Yorumlar

Ürün Adı:

Çoban Çökerten & Üzerlik Tohumu Ekstresi
 

Ürün Markası:

Mindivan

Ürün Boyutu:

1 kapsül 500 mg, 1 şişe 60 kapsül 30 g

Özet Bilgi:

BESLENME DÜZENİNİZDE BİTKİSEL BESİN TAKVİYELERİ

Dengesiz öğünlerde alınamayan önemli besin değerlerini sizler için pek çok bitkisel ürün kullanılarak tamamen doğal ve katkısız bir biçimde içeriği oluşturulan kapsül formundaki gıda takviyelerini tüketmek olacak. Günlük tüketiminize uygun olan bu takviye edici gıda ürünleri belli miktarlarda alındığında beslenme düzeninizi olumlu etkileyecektir. Bu amaçlar ile üretilen TribulusTerrestris&Harmala Çoban Çökerten& Üzerlik Tohumuİçeren Kapsül Takviye Edici Gıda ile sizlerde günlük düzeninizi oluşturabilir ve gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Karışık Bitkisel Ekstreler İçeriyor

TribulusTerrestris&Harmala gıda takviyesi aynı zamanda pek çok değerli bitki çeşidi ve ekstrelerini içeriyor.

İçeriğinde;Çoban Çökerten Ekstresi, Üzerlik Tohumu Ekstresi, Çoban Çökerten, Üzerlik Tohumu, At Kestanesi EkstresiFarklı bitkisel ürünler ile yüksek besin değerli bir takviye edici gıda elde edilmiş olup sizler için tüketimi oldukça kolay ve lezzetli bir ürün üretilmiştir.

Kullanım Şekli:

11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül olmak üzere, sabah ve akşam yemeklerden önce veya sonra bir miktar su ile tüketilmesi önerilir.

Uyarı:

Serin ve kuru yerde saklayınız, Son kullanma tarihinden önce tüketiniz.

 

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

  • Share Profile:

Soru - Cevap


  • Share Profile:

Benzer Makaleler

  • Share Profile: